+48 58 324 81 00
+48 519 166 307

2°C

Gdańsk

Breezy


Wybierz język:

Zarezerwuj swój pobyt !
  • slider_stronaglowna3
  • slider_stronaglowna2
  • slider_stronaglowna1

Na nasze stany euforyczne, dobre samopoczucie, energię do działania mają wpływ endorfiny, czyli hormony szczęścia. To ich wytwarzanie w organizmie powoduje, że jesteśmy zadowoleni, szczęśliwi.

W poszukiwaniu źródeł pozytywnej energii AZS Hotel Galion wychodzi naprzeciw waszym oczekiwaniom i zaprasza na grupowe zajęcia obwodowe.

Zajęcia organizowane są w każdy wtorek o godzinie 17:00 w Hali Sportowej Ośrodka AZS HOTEL GALION w Gdańsku przy ul. Stogi 20. Trening prowadzi Sebastian Kacprzak, zawodnik RC Lechii Gdańsk i Reprezentacji Polski.

Zabierz ze sobą znajomych, wygodne buty na zmianę, sportowy strój, ręcznik, wodę. Karimaty i sprzęt do ćwiczeń jest dostępny na miejscu. Trening prowadzony jest w temperaturze 18 st. C.
Więcej informacji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 519-166-308

Czym jest trening obwodowy?
Nasz organizm uwielbia ruch, czujemy się po nim zrelaksowani, a endorfiny wprawiają nas w poczucie szczęścia. Trening obwodowy jest wspaniałym narzędziem do rozwoju wytrzymałości mięśniowej, kondycji czy pozbycia się tkanki tłuszczowej. Polecany jest osobom o każdym poziomie zaawansowania. Odpowiednio wykonany przynosi dość szybkie rezultaty.
Według badań pomaga obniżyć masę tłuszczową oraz poprawia VO2 max (maksymalny pobór tlenu).

Niesie to za sobą korzyści zdrowotne, takie jak:
• obniżenie poziomu lipoprotein niskiej gęstości, czyli złego cholesterolu,
• podwyższenie poziomu lipoprotein wysokiej gęstości – HDL,
• zmniejszenie poziomu trójglicerydów we krwi.

Zapraszamy

AZS Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego
Ośrodek w Gdańsku - Górki Zachodnie
ul. Stogi 20, 80-642 Gdańsk

+48 58 324 81 00
+48 519 166 307
recepcja@hotelgalion.pl